Macie jakieś metody parkowania?

Ciekawostki motoryzacyjne

Moderator: Enid

Re: Macie jakieś metody parkowania?

Postautor: pablo35j » 19 cze 2018, 09:47

Jeśli chodzi o metody parkowania to przecież tego uczą jak idziesz na prawo jazdy. Nie musisz pytać o takie coś innych.
____
kredyty dla firm
pablo35j
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Fantastyczna12 » 24 lip 2018, 15:14

Pablo a ty masz prawo jazdy w ogóle? bo tekst wygląda jakby napisany na siłe byle by napisać. Tak uczą na prawku to fakt, ja zrobilam prawojazdy w 2011r mamy 2018 i od tamtej pory moje przyzwyczajenia tak się zmieniły że nie używam niczego praktycznie z tego co mowiono mi podczas jazd. Jest coś takiego jak metoda wlasna i o to pyta autorka postu.
Fantastyczna12
Początkujący
Początkujący

Postautor: Alexa555 » 25 lip 2018, 00:12

Moment zdania prawa jazdy był jednym z najdumniejszych chil w moim życiu. Na samym początku całkiem nie potrafiłam prowadzić auta, jednak dzięki wspaniałemu oskmaster stałam się nadzwyczaj profesjonalnym kierowcą. Polecam osobom które, obawiają się zdawania egzaminu prawa jazdy. Z OSK Poznań będzie to łatwizna.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

Postautor: Deneris » 07 wrz 2018, 16:35

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zdaniem prawa jazdy, nie wiem tylko do kogo najlepiej się zgłosić, żeby się nauczyć.Widziałam że tarnowskie góry szkolaexpert.pl maja dosyć dobrą szkołę . Ktoś z was u nich uczył się jazdy ?
Deneris
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz

Postautor: pixell » 26 wrz 2018, 16:32

Do skutku...aż będzie prosto :-)
pixell
Początkujący
Początkujący

Postautor: Magda4 » 20 gru 2018, 17:21

W Poznaniu akurat dziala dobry ośrodek szkolenia kierowców osk master. Slyszalam ze wielu kursantow z tego osrodka zdaje bez problemu pozniej egzaminy praktyczne i teoretyczne z prawka. Wiadomo,ze tez wiele zalezy od nastawienie do egzaminow - nie ma co sie stresowac :D A w tym osrodku mysle ,ze dobrze przygotuja do takich stresowych sytuacji
Magda4
Początkujący
Początkujący

Postautor: Dominika445 » 28 gru 2018, 16:08

Lepiej sobie przed egzaminem nie mieszać i warto robić to tak jak powiedział instruktor bo to będzie najprostszy sposób do zapamiętania. Jednak ogólnie sam wybór odpowiedniego ośrodka jest bardzo ważny dlatego warto do tego podejść na spokojnie. Ja ze swojej strony mogę zaproponować Ci abyś sprawdził
OSK Pegaz https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ który ma świetnych instruktorów, którzy dobrze organizują cały przebieg kursu i do tego wspierają nas kursantów przed egzaminem, dzięki czemu znacząco obniżyło to mój stres.
Dominika445
Początkujący
Początkujący

Postautor: Memphis » 05 sty 2019, 12:36

Bardzo przydatne informacje! Dzięki wielkie, na pewno mi się to przyda :)
Miłość i przyjaźń. To one czynią z nas ludzi, którymi jesteśmy. A jeśli pozwolimy, potrafią nas również zmienić.
Awatar użytkownika
Memphis
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Ciekawostki