sklep internetowy z eleganckimi sukienkami

Ciuszki, trendy z pokazów, nasze robótki, ulubione ubrania i wszystko inne co z modą związane.

Re: sklep internetowy z eleganckimi sukienkami

Postautor: figa32 » 22 sie 2018, 08:13

Nie wiem jak z eleganckimi, ale wiem, że ]sukienki jeansowe w dobrych cenach możesz dostać tutaj: https://ebutik.pl/pol_m_Spodnice_Spodni ... 12029.html. Sama co prawda stamtąd nie zamawiałam, ale koleżanka kupiła tę spódnicę: https://blog.ebutik.pl/spodnica-w-krate-must-have i jest zadowolona, więc może warto przejrzeć.
figa32
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Korneliaaaa » 03 wrz 2018, 12:52

Bardzo ładne sukienki widziałam w ZOiO.pl, sama sprawdziłam mają tam dość duży wybór pośród fasonów. Według mnie warto sprawdzić ten sklep jeśli na prawdę potrzebujesz eleganckiej sukienki, to według mnie bez problemu ją tam znajdziesz. A co najważniejsza nie wydarz przesadnie dużych pieniędzy. :jupi:
Korneliaaaa
Początkujący
Początkujący

Postautor: Devil93 » 08 wrz 2018, 09:53

Myślę, że powinnyście zwrócić uwagę na Sukienki Kelly, jeśli szukacie dla siebie coś eleganckiego, wygodnego, po prostu robiącego wrażenie. Przypadkowo trafiłam na ten butik, kiedy poszukiwałam sukienki na wielkie wyjście wieczorem, z moim mężem. Sądzę, że prezentowane ciuszki spodobają się Wam, niezależnie od tego, jaki macie gust. To dobra jakość, jakiej nie spotkacie w większości polskich sklepów, niestety.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Postautor: sulup » 16 wrz 2018, 17:57

W Merg.pl maasz bardoz duży wybór sukienek, przykładem jest np.:
Obrazek
Znajdziesz tu zarówno mniej, jak i baaradziej eleganckie modele. Z caałą penwościa ud aCi się znaleźć coś, co zaaspokoi w twoje potrzeby i trafi w twój gust :)
sulup
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Moda