Motoryzacyjne marzenia

O wszystkim i o niczym

Re: Motoryzacyjne marzenia

Postautor: dobrakobieta » 25 lip 2018, 12:36

Mi się ostatnio zamarzyła kamerka do samochodu, coś takiego jak na stronie https://smartcams.pl/. Macie takie kamerki w swoich autach? I jak się sprawdzają? Na jaką tak wogóle lepiej się zdecydować - tradycyjną, czy taka wbudowaną w lusterko? Jak myślicie? Ile Wy płaciliście za swoje kamerki jeśli mogę zapytać, bo z tego, co widzę, to rozpiętość cenowa w tym sklepie jest dość spora....
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: jakubczak » 02 wrz 2018, 18:18

O motocyklach to proponuję rozmawiać na http://www.motocykl.org/ - jest to forum typowo motocyklowe, na którym dowiesz się, na wybór którego motocykla się zdecydować i jak dokonać ich ewentualnych napraw...
jakubczak
Początkujący
Początkujący

Postautor: skykis5p » 11 wrz 2018, 16:49

Według mnie warto zostawić ten temat specjaliście. Można wielu trudności sobie w ten sposób oszczędzić.
Momenty przebudzenia były jak błyskawice rozświetlające niebo
Awatar użytkownika
skykis5p
Początkujący
Początkujący

Postautor: danielatko » 16 wrz 2018, 15:05

Mi się podobają niesamowicie mazdy i nawet niedawno byłam w ich salonie w Częstochowie - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ w tym tygodniu mam jeszcze jazdę próbną i nie mogę się doczekać bo na 95% już wiem który model sobie kupię :)
danielatko
Początkujący
Początkujący

Postautor: Deneris » 21 wrz 2018, 10:49

U nas w firmie właśnie szukają samochodów żeby wziąć w leasing i chyba zdecydujemy się na ofertę od Bawaria Motors Mini i zakupimy niewielką flotę mini. Bardzo fajne samochody do poruszania się w mieście i mi osobiście bardzo się podobają :) Jeżeli chodzi o sam leasing to mają bardzo fajne oferty. Szczególnie dla większych korporacji ale także i dla trochę mniejszych firm
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: karolajna » 25 wrz 2018, 21:57

Ja już swoje motoryzacyjne marzenie spełniłam. Mam motocykl enduro i mogę im szaleć po polach i innych terenach ;) A to, że czasem w coś uderzę to już detal. Jest to tylko maszyna, więc pewne rzeczy mają prawo się zużyć lub zepsuć. Od jakiegoś czasu części zamienne kupujemy tylko w enduro7.pl, b są w sumie w najkorzystniejszych cenach. Swoją drogą czasem to mnie to zastanawia, dlaczego jedna rzecz w jednym sklepie kosztuje przykładowo 30zł a w innym ponad 300, gdzie jest to wciąż ta sama część..
karolajna
Początkujący
Początkujący

Postautor: aleks454 » 01 paź 2018, 10:18

Marzenia czasami się spełniają, polecam pewne miejsce Autoryzowany Salon Samochodowy w Warszawie https://www.autoplaza.com.pl/
aleks454
Początkujący
Początkujący

Postautor: filipinka888 » 15 lis 2018, 23:55

Marzenia nie raz kosztują trochę , bo jednak gdy motocykl się psuje trzeba kupić nowe. Wtedy wiele ciekawych i oryginalnych propozycji znajdziesz na; motogar.pl , gdzie wybór jest bardzo szeroki i godny uwagi z szybką wysyłką zawsze na czas.
filipinka888
Początkujący
Początkujący

Postautor: gabrysia21 » 16 lis 2018, 00:01

U nas tak było z krosem, dopóki nowy to wszystko fajnie a potem się zaczął psuć. Wiele części znalazłam w sieci w sklepie enduro7.pl , gdzie mieli fajne ceny i możliwość zwrotu. Przy okazji można było zamówić wiele ciekawych gadżetów.
gabrysia21
Początkujący
Początkujący

Postautor: filipinka888 » 16 lis 2018, 11:46

Mi też wiele rzeczy się marzy , bo mamy krosa i fajne gadżety znalazłam np. w enduro7.pl ale jednak wszystko kosztuje i są to wydatki. Po trochę i na pewno kiedyś dojdę do takiej kwoty i kupię to co trzeba właśnie tam. Jak to mówią pomału i do celu.
filipinka888
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Off Topic