cera mieszana- odpowiedni krem

O wszystkim i o niczym

cera mieszana- odpowiedni krem

Postautor: domi78 » 10 lip 2018, 06:43

Mam cerę mieszaną bardziej w kierunku suchej. Do tego jest naczynkowa, trądzikowa i wrażliwa. Jej kondycja pozostawia wiele do życzenia głównie przez moje hashimoto. Jesteście w stanie polecić mi jakiś dobry krem do codziennej pielęgnacji? :) Może ktoś z was korzysta z kremów marki Calluna Medica ? Koleżanka mi je poleciła ostatnio, będę bardzo wdzięczna za odpowiedź:)
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: cera mieszana- odpowiedni krem

Postautor: siedlecki » 10 lip 2018, 12:17

Nigdy nie korzystałem dlatego nic nie doradzę. Nawet nigdy o tym nie słyszałem.
Najgorszy jest fakt, że kiedy spędza się cały dzień naprawdę blisko z kimś, nie da się uciec od jego nastrojów. Ani swoich własnych.
Awatar użytkownika
siedlecki
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 15 sie 2018, 22:44

Ja zaś mam cerę tłustą i trądzikową. Dlatego zajęło mi sporo czasu, aż znalazłam coś naprawdę odpowiedniego dla siebie. Po przeglądnięciu różnych ofert postanowiłam, że zakupię https://www.wapteka.pl/produkt/szukaj?s ... krem+do+skóry+tłustej+i+trądzikowej+50+ml . Ponoć normalizuje gospodarkę wodno-lipidową, a także efektywnie reguluje wydzielanie sebum.
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Devil93 » 15 wrz 2018, 10:08

Cera mieszana jest niezwykle wymagająca, sama coś na ten temat wiem. Z jednej strony trzeba uważać na miejsca szczególnie przetłuszczające się, z drugiej zaś na zbyt suche, by mogły być nawilżane kremami do cery tłustej. Wielorako kupowałam przeróżne kremy, które mi nie służyły, ale w końcu coś udało mi się znaleźć, co poprawiło kondycję mojej cery. Kupiłam go w jednej z aptek internetowych, chyba w tej https://www.apteka-melissa.pl . Kiedy będę w domu wrzucę Wam nazwę, jeśli nie zapomnę. Może też już go używacie, albo wypróbujecie.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 02 lis 2018, 10:46

Z tego co wiem, to apteka internetowa też ma w ofercie najróżniejsze dermokosmetyki. Warto rozejrzeć się po internecie bo często można znaleźć większy wybór i niższe ceny. Ja zazwyczaj zamawiam kosmetyki właśnie w sieci.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: lenaxx » 13 lis 2018, 15:11

Dokładnie, ja też preferuję zakupy internetowe. Przestawiłam się na https://www.wapteka.pl/skora-normalna-m ... a,232.html , gdzie jest naprawdę duży wybór kosmetyków, również do cery mieszanej. Po sobie wiem, że też trzeba dobrać konkretnie do swojej cery. Mi na przykład podpasował krem Bioderma Sebium Hydra, dobrze nawilża wysuszone partie, ale też redukuje nadmiar sebum. Tak normalizuje wszystko.
lenaxx
Początkujący
Początkujący

Wróć do Off Topic