Okna na poddasze

My i nasze zakupy :)

Okna na poddasze

Postautor: Deneris » 24 paź 2017, 17:11

Najlepsze okna dachowe ma dachy-okna.pl. My mamy te https://dachy-okna.pl/pl/promotions . Przyznam się, że kupując patrzyliśmy tylko na cenę, bo jest przystępna. Okazało się jednak, że jakość jest naprawdę bardzo dobra, z czego się oczywiście cieszymy.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Okna na poddasze

Postautor: Rysia85 » 17 maja 2018, 19:10

A wybrałeś do tych okien rolety 100% zaciemnienia czy masz jakiś inny pomysł na ochronę przed słońcem? Ja myślałam o roletach zewnętrznych ale chyba zdecyduję się na te zaciemniajcie bo sa dużo tańsze. Firma DecoDesign oferuje tanie rolety na podgumowanym materiale o bardzo gęstym splocie. Dzięki temu roleta bardzo dobrze chroni przed słońcem i sprawia, że pomieszczenie nie nagrzewa się tak szybko.
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: Inga20 » 24 maja 2018, 11:22

Zawsze pragnęłam mieć piękny dom jednak w okresie jak mogłam już go wybudować, zaczęłam się nurtować, z których spółek zaczerpnąć żeby wyglądał dobrze. Najistotniejszy dylemat miałam z drzwiami i oknami. Przyjaciółka zarekomendowała spółkę domatus.pl i jestem obecnie właścicielką rzeczywiście fenomenalnego domu. Polecam Wam okna pcv.
Inga20
Początkujący
Początkujący

Postautor: karolaa95 » 14 cze 2018, 10:26

Od dawna marzyłam o oknach dachowych jednak kiedy już je zamontowano to nie spodziewałam się że pojawią się problemy z przegrzewaniem poddasza. W okresie letnim jest tam naprawdę gorąco więc przychodziłam tam dopiero na wieczór. Poszukałam rozwiązań i zdecydowałam się na zakup rolet do okien dachowych. Świetnie blokują ciepło oraz promienie UV których też jest bardzo dużo. Teraz mogę miło spędzić czas w pokoju bez obawy o wysokie temperatury.
karolaa95
Początkujący
Początkujący

Wróć do Shopping