Inspiracje na wesele

Imprezy klubowe, plenerowe, domówki, grille na balkonie etc.

Inspiracje na wesele

Postautor: Deneris » 01 wrz 2017, 19:29

W jakich miejscach szukac inspiracji weselnych ? Wiem, ze może nas zainspirować wiele miejsc, chociaż ja skupiłam się na tym blogu https://dekorowanie.pl/blog/ , mają tam wiele fajnych pomysłow na dekoracje
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Inspiracje na wesele

Postautor: kulik86 » 29 sty 2018, 11:55

Hej,
polecam ciekawe ozdoby i dodatki weselne https://www.victoriacoburg.pl/akcesoria-i-dodatki.html na swoim weselu skorzystałam z wizytowników, wachlarzy oraz księgi gości. Mają też inne różne przydatne dodatki, dzięki którym wasze wesele będzie wyjątkowe : ) polecam <3
kulik86
Początkujący
Początkujący

Postautor: ela325 » 27 lut 2018, 01:41

Ja szukam inspiracji, jeśli chodzi o kamerzystę weselnego. Wiem, że mogę go szukać na stronie filmowanie-wesel.pl, ale do końca nie wiem, czym kierować się podczas wyboru, na co patrzeć, o co pytać? Nie chcielibyśmy źle trafić.
ela325
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 09 mar 2018, 17:49

A macie już samochód do ślubu ? Bo warto wcześniej już poszukać. Jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu do ślubu ja polecam zerknąć na Obrazek My tam wypożyczaliśmy. Samochód prezentował się super, elegancko, nowocześnie, inaczej. Biała suknia z czerwienią koloru auta grała idealnie. Poza tym nowoczesne wnętrze, stylowe i z klasą, było bardzo wygodne, miejsca było dość. To był zdecydowanie dobry wybór.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: motoewka » 30 mar 2018, 17:02

Właśnie, odnośnie kamerzysty.. udało wam się wybrać coś godnego polecenia? Ja od wczoraj szukam ciekawych ofert na stronie http://www.filmy-wesele.pl/ i powiem wam, że mam już kilka typów. Gdyby nie takie portale, które są bazą wiedzy i zbiorem usługodawców to byłoby znacznie trudniej podczas przygotowań.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 18 kwie 2018, 14:45

Myślę, że różnych inspiracji najlepiej szukać w internecie. Jeśli chodzi o dekoracje weselne to polecam rzucić okiem tu: czytaj więcej. Na wiosnę możliwości jest bardzo dużo - przede wszystkim ze względu na kwitnące kwiaty, które robią ogromne wrażenie. Warto o tym pomyśleć.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: wasia3 » 26 lip 2018, 15:12

Znalezliscie juz miejsce na swoje wesele? Macie jakas ladna sale? Wiem, ze ma taka Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawa. Mozna tutaj naprawde zorganizowac ladne wesele. A na tym na pewno nam zalezy, by bylo ono idealne.
wasia3
Początkujący
Początkujący

Postautor: dobrakobieta » 02 sie 2018, 08:52

Moim zdaniem nadal bardzo fajną atrakcją jest fotobudka na wesele. Goście zawsze mają przy tym bardzo dużo zabawy, a dodatkowo po imprezie od razu mają z niej jakąś pamiątkę w postaci zdjęć :) Ostatnio byłam na taki weselu, gdzie była postawiona fotobudka i muszę przyznać, że wszyscy mieli z tego naprawdę dużo frajdy :) Jeśli więc myślicie o tego typu dodatkowych atrakcjach, to myślę, że byłby to dobry pomysł :)
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 09 sie 2018, 11:10

W internecie można znaleźć naprawdę wszystko. Jeśli chodzi o dekoracje ślubne to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.zapi.pl/69-akcesoria-slubne. Tam znajdziesz naprawdę wiele pomysłów na udekorowanie najróżniejszych elementów sali, a także na przykład samochodu.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: storczyk » 11 sie 2018, 07:34

Fotobudka jest faktycznie ciekawą opcją. Ostatnio byłam na dwóch weselach i na każdym była fotobudka. Uważam, że to dobra opcja dlatego, że zdjęcia są świetną pamiątką. A wynajmując fotobudkę u takich firm jak https://freakfotobudka.pl/pl/ dostajemy nasze zdjęcia na pendrive. Można także wykonać u nich wyjątkowy fotoalbum.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Imprezy