Terapia dla par

Wasze sposoby na różne schorzenia, opinie o lekarzach, problemy natury kobiecej itp.

Terapia dla par

Postautor: Rysia85 » 26 lip 2017, 17:02

Jeśli przeżywacie kryzys w związku, z którym nie możecie sobie poradzić nie czekajcie aż, wasza relacje zawiśnie na włosku. Polecam skorzystać z psychoterapii dla par (podrzucam Wam namiary na sprawdzony gabinet - http://beziluzji.pl/psychoterapia-oferta/terapia-par ) . Czasem samodzielnie nie potrafimy wyjśc z kryzysu a terapia może okazać się jedynym ratunkiem na uratowanie o odbudowanie związku.
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Terapia dla par

Postautor: karolajna » 13 lip 2018, 10:06

Rysia, zgadzam się z Tobą! Psychoterapia par to bardzo często jedyna droga do uwolnienia swojego związku z jakiegoś kryzysu. Kiedy coś zaczyna dziać się źle, najczęściej mamy problem z odpowiednią komunikacją. A właśnie ona w takich chwilach jest najważniejsza. Dlatego warto sobie uświadomić, że na tym właśnie polega terapia - nie tylko na słuchaniu rad terapeuty, ale przede wszystkim na nauce komunikacji z szacunkiem i zrozumieniem.
karolajna
Początkujący
Początkujący

Postautor: Gojka » 21 sie 2018, 11:43

Oczywiście trzeba walczyć do końca, byleby nie trwało to zbyt długo, bo stres może wykończyć. Nie należe do kobiet płaczących po nieudanych związkach. Mówi sie trudno i tyle. Nie należę również do kobiet, które mogą byc same i tak jak na brak zainteresowania nigdy nie mogłam narzekać, tak juz na brak czasu jak najbardziej. Na szczęście jest darmowy serwis randkowy https://randkuj.my/ a tu taj trudno narzekać na brak męzczyzn.
Gojka
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 05 wrz 2018, 11:23

W takich sytuacjach trzeba walczyć do końca, nie wolno się poddawać. Istnieją najróżniejsze terapie dla par i wręcz trzeba ich spróbować przed podjęciem jakiejkolwiek poważnej decyzji. Poczytaj sobie o takiej terapii chociażby na stronie www.ctpb.szczecin.pl. Znajdziesz tam wszystkie istotne informacje.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 10 wrz 2018, 09:56

Myślę, że w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będą poradnie psychologiczne w łodzi. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy specjalisty. Tylko wtedy całkowicie będziemy mogli poradzić sobie z tym problemem. Myślę, że to będzie najlepsza opcja.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: storczyk » 09 paź 2018, 10:16

Wydaje mi się, że czasem wystarczy mieć pomysł i okaże się, że terapia nie jest wcale potrzebna. Mam na myśli na przykład gadżety erotyczne. Co Wy na to? Myślę, że takie akcesoria analne to naprawdę ciekawa opcja.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Wróć do Zdrowie