Szukam mieszkania na sprzedaż Wola, Warszawa.

Kuchnia - przepisy, zdjęcia
Ogród - rośliny, pomysły aranżacji
Dom - wystrój, zwierzaki
I wszystko inne

Szukam mieszkania na sprzedaż Wola, Warszawa.

Postautor: milka » 05 lip 2018, 07:56

Dzień dobry. Przeprowadzamy się do Warszawy i szukam mieszkania na sprzedaż. Wola najchętniej, bo blisko nowej pracy. Ma ktoś jakieś namiary na konkretne mieszkanie, albo sprawdzone biuro nieruchomości?
milka
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Szukam mieszkania na sprzedaż Wola, Warszawa.

Postautor: Gojka » 06 lip 2018, 07:21

No akurat nie na Woli, bo widziałam fajne oferty mieszkan na sprzedaż Warszawa Ursynów ale zobacz, bo w tym biurze jest masa fajnych ofert i przecież co chwilę coś dochodzi. Tym niemniej przemyśl raz jeszcze mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Ursynowie, bo uważam, że to ciekawsza lokalizacja.
Gojka
Początkujący
Początkujący

Postautor: figa32 » 06 lip 2018, 08:10

Z pewnością bez problemy znajdziesz mieszkania na sprzedaż Wola. Na Woli jest sporo ofert. Wpisz w wyszukiwarkę mieszkania na sprzedaż wola albo mieszkania wola i z pewnością coś Ci wyskoczy. Jeśli mogę jednak doradzić coś od siebie - niezależenie od tego czy szukasz mieszkania na sprzedaż na Woli czy w innym rejonie Warszawy, zastanów się czy nie warto poprosić o pomoc profesjonalną agencję. Warszawa jest spora i ciężko może być we własnym zakresie.
figa32
Początkujący
Początkujący

Postautor: tinita » 12 lip 2018, 22:52

Zdecydowanie mogę polecić Eugeniusza Jaworskiego. Miałam styczność generalnie z kilkoma pośrednikami ale ten wywarł na mnie największe wrażenie, poza tym miał najlepsze oferty. Zostawię Ci do niego telefon 603 195 624 , możesz przedzwonić i popytać, z tym problemów nie ma. Bardzo uprzejmy człowiek i pomocny :)
tinita
Początkujący
Początkujący

Wróć do Dom i ogród