Prezent na panieński

My i nasze zakupy :)

Prezent na panieński

Postautor: martakk » 28 maja 2018, 10:05

Dziewczyny, niedługo idę na wieczór panieński do mojej znajomej i poważnie zastanawiam się nad tym, co kupić jej na prezent. Chciałabym, żeby nie był to jakiś zwyczajny prezent - ale z drugiej strony warto by było, aby się jej to przydało w życiu. Dlatego jak myślicie, czy latexowa bielizna to dobre rozwiązanie?
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Prezent na panieński

Postautor: Loipeld » 03 cze 2018, 20:57

Moim zdaniem lepiej się sprawdzi jakaś stylowa biżuteria. Możesz na przykład zajrzeć do sklepu Pakamera, ponieważ z tego co pamiętam to maja tam na prawdę spory wybór rożnych dodatków i to w bardzo korzystnych cenach!
Loipeld
Początkujący
Początkujący

Postautor: anett12 » 05 cze 2018, 14:44

Byłam na niejednym panieńskim i powiem tak, dużo osób kupuje jakiejś śmieszne zabawne rzeczy które może i są fajne ale tylko na jeden wieczór. Ja zawsze starałam się kupić coś co będzie jej przypominało o tej imprezie. Zazwyczaj stawiałam na biżuterię ponieważ to taki najbardziej uniwersalny prezent. Na ostatnie panieńskie pamiętam że zamówiłam kolczyki z naszyjnikiem które panna młoda nosi do dziś :)
anett12
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 20 lip 2018, 07:43

Myślę, że czasem wystarczy po prostu pamięć. Przyda się na pewno kartka z życzeniami, która będzie świetną pamiątką po takim wieczorze. W internecie znajdziecie świetne gotowe życzenia: https://zyczeniowo.pl/zyczenia-wieczor-panienski/. Warto się nimi zainspirować.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: Hanex23 » 21 lip 2018, 17:37

Gdy szukasz fenomenalnego upominku nie jedynie na urodziny ale zarówno na różne okazje to świetnym rozwiązaniem będzie czarujący podarek w postaci pralin. Jeśli pragniesz by podarunek był spersonalizowany to także istnieje taka opcja. Jaka osoba nie ubóstwia słodyczy? Takie uprzejmości znalazłam w firmie w internecie chocolissimo.pl.
Hanex23
Początkujący
Początkujący

Postautor: pomarka » 29 lip 2018, 20:45

Może też być jakaś fajna bielizna,efektowna https://www.kinga.com.pl/season-sale i na bank później się przyda ;-)
pomarka
Początkujący
Początkujący

Postautor: cumek » 31 lip 2018, 23:05

Troche kosztuje taki prezent.
cumek
Początkujący
Początkujący

Postautor: dobrakobieta » 02 sie 2018, 15:10

My ostatnio organizowałyśmy wieczór panieński dla naszej przyjaciółki i prezentem od nas było właśnie zorganizowanie tego wszystkiego. Zadbałyśmy o bardzo dobre jedzenie i muzykę, a także zamówiliśmy najróżniejsze dekoracje na wieczór panieński na https://happenings.pl/dekoracje-na-wieczor-panienski. Wszystko udało się naprawdę świetnie, przyszła Panna Młoda była bardzo zadowolona i jestem pewna, że będzie tą imprezę pamiętała do końca życia ;)
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 17 sie 2018, 11:13

Super prezenty na wieczór panieński znajdziecie na stronie Super Prezenty. My też szykujemy dla przyszłej Pani młodej prezent ale jeszcze nie zdecydowaliśmy się co, póki co wiemy że pójdziemy na paintball dla kobiet :) trochę zabawy się przyda. A potem może jakiś pobyt w spa dla relaksu.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: karolajna » 20 sie 2018, 08:13

Siostra w czerwcu miała weselicho i nasze panieńskie trwało trochę dłużej. Pojechałyśmy do Trójmiasta ostro zaszaleć. Na początek zwiedzanie zabytków - ot takie sentymentalne jesteśmy. A przyznać trzeba, że w Gdyni jest naprawdę co zwiedzać, w Sopocie trochę mniej. Wieczory to przede wszystkim rozrywka. Najlepszym punktem programu była wizyta w spa VitaO. Manicure, pedicure, masaże (w tym wyszczuplające), rytuały spa - tego właśnie nam było trzeba. Pomimo zmęczenia organizmu po intensywnej wyprawie, wróciłyśmy do domów ładniejsze i zrelaksowane.
karolajna
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Shopping