prezent

My i nasze zakupy :)

Re: prezent

Postautor: plask » 02 maja 2018, 13:41

Moim zdaniem to jest temat dla specjalisty. Lepszego rozwiązania raczej nie ma.
Szczerość jest przereklamowana.
Awatar użytkownika
plask
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: Adix21 » 10 maja 2018, 11:40

Gdy wyszukujesz naprawdę wybornego oraz przetestowanego podarunku, który porwie swoją niezwykłością to stanowczo rekomenduję różnego przejawu asortymenty pościeli oraz kołder. Będzie to wyjątkowy prezent nie jedynie dla dojrzałych ale też i pociech. Doskonała marka wykonania oraz rewelacyjna obsługa konsumenta. Zarazem zachęcam by zaglądnąć na Koldra.pl.
Adix21
Początkujący
Początkujący

Postautor: Hanex23 » 14 maja 2018, 14:11

Jeśli szukasz niezwykłego podarunku nie tylko na urodziny ale również na pozostałe uroczystości to perfekcyjnym wyjściem będzie czarujący podarunek w postaci czekoladowego prezentu. Jeśli wymagasz by podarunek był spersonalizowany to także istnieje taka możliwość. Jaka osoba nie lubi słodyczy? Takie przysługi znalazłam w firmie w sklepie chocolissimo.
Hanex23
Początkujący
Początkujący

Postautor: kawiarenka » 23 maja 2018, 15:52

Ja też się zastanawiam co kupić mojej mamie na urodziny a ma w czerwcu, niby sporo czasu ale ja nie mam pomysłu na prezent. Pomyślałam może że kupię jej jakiś fajny krem do twarzy. Może jakiś polecicie ? Bo koleżanka wspomniała mi ostatnio że bardzo dobry krem do twarzy jest Cetaphil Da Ultra https://www.cetaphil.pl/113/cetaphil-da-ultra/ . Szukałam go i znalazłam w sklepie kosmetycznym online. czy ktoś go może już używał? Warto kupić ?
kawiarenka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Devil93 » 27 maja 2018, 08:53

Fajnym prezentem na przykład bez okazji jest taka drewniana ramka na zdjęcia https://www.sklepzramami.pl/ramki-drewniane-do-zdjec , w której możemy umieścić najładniejsza, albo pamiątkowe foto z jakiejś przygody. Ostatnio dostałam od męża ładną dużą ramkę i pozytywnie mnie tym prezentem zaskoczył. Mi takie podarki pasują.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Postautor: takita56 » 30 maja 2018, 08:06

ja nie lubię robić prezentów, bo wiem,że to może się komuś nie spodobać, wolę za to zrobić komuś niespodziankę i zrobić tort, kupić szampana, kupić czapeczki na głowę i mnóstwo balonów https://godanparty.pl/ i ostroić mieszkanie i zaprosić gośći, w tedy jest większa frajda tak naprawdę, niż jak komuś wreczymy niechciany prezent...
takita56
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 20 cze 2018, 08:47

A ja się zastanawiam, co kupić mężowi na urodziny. On nie jest wymagający jeśli chodzi o prezenty - dlatego zastanawiam się nad czymś praktycznym, może etui do telefonu? Naprawdę piękne, skórzane etui widziałam ostatnio na stronie https://www.movear.pl/. Wydają mi się bardzo eleganckie - a mąż lubi takie eleganckie dodatki.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Alexa555 » 25 cze 2018, 08:04

Bombowy gadżet na upominek to istotna kwestia. Rozważałam sporo nad rzetelnym podarunkiem, i w końcu w tym celu wreszcie wypatrzyłam przedsiębiorstwo, które, ma śliczne rzeczy dla facetów i nie tylko. W owym sklepiku można nabyć np. uchwyt do smartphona, albo torebkę podróżną do samochodu. Wszystko to w bardzo niskich cenach, i przy okazji ekspresowa finalizacja zamówienia. Gorąco rekomenduję firmę moto-obroty.pl.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

Postautor: Paula883 » 02 lip 2018, 21:10

Jeżeli chcesz sprawić komuś oryginalny prezent to szczerze polecam dywaniki handmade, które znalazłam niedawno w sieci. Sa piękne, wykonane z wysokiej jakości sznurka. Można odpowiednio zamówić kolor jaki się chce oraz rozmiar. Po prostu bomba.
Paula883
Początkujący
Początkujący

Postautor: gruchaac » 04 lip 2018, 19:43

Cześć. Posiadam właśnie istotny problem z doborem czegoś przetestowanego na prezent. Wiem, iż w Internecie jest naprawdę niemało rozmaitego rodzaju porad w tym aspekcie, jednak może posiadacie jakieś swoje przetestowane metody? Jakoś nie mam za bardzo inwencji, aby coś sensownego wymyślić. Byłbym naprawdę nadzwyczaj wdzięczny za jakieś propozycje. Sądzicie, że na przykład tanie bluzki damskie byłoby trafnym wyjściem? Z góry wielkie dzięki za wypróbowane wskazówki i propozycje w tym przedmiocie.
...ale to nieustannie trawiące mnie marzenie, by ujrzeć na własne oczy jak najwięcej lądów i mórz, zanim umrę.
gruchaac
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Shopping