Prezent dla męża

My i nasze zakupy :)

Re: Prezent dla męża

Postautor: Mycha » 17 kwie 2018, 15:32

Nie jest to za bardzo moja dziedzina wiedzy. Dlatego też nie będę w stanie pomóc.
Prawnik jestem, więc litości nie znam.
Awatar użytkownika
Mycha
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: martakk » 23 kwie 2018, 08:51

Myślę, że możesz śmiało zainwestować w różne gadżety erotyczne. Z doświadczenia wiem, że faceci lubią takie rzeczy. Na pewno mąż będzie mile zaskoczony, że wpadłaś na taki pomysł. Gwarantuję Ci, że będziecie się świetnie bawić.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: kulik86 » 25 kwie 2018, 10:29

mój mąż dużo jeździ po świecie, jest sprzedawcą farmaceutycznym na czechy i słowacje, kupiłam mu ostatnio piękną walizkę z https://e-mcklein.pl/pol_m_Torby-na-kolkach-231.html polecam bardzo się ucieszył z prezentu, na prawdę konkretny towar
kulik86
Początkujący
Początkujący

Postautor: krzyswlkp » 26 kwie 2018, 20:59

Bombowy pomysł na podarunek, to podstawa. Zastanawiałam się dużo nad rzetelnym upominkiem, i wreszcie znalazłem firmę, która jest atrakcyjne produkty dla facetów a nie tylko. W owym sklepiku można kupić np. uchwyt do smartphona, bądź torebkę podręczną do auta. Wszystko to w bardzo niskich cenach, i przede wszystkim ekspresowa realizacja zlecenia. Serdecznie zachwalam firmę Moto-obroty
krzyswlkp
Początkujący
Początkujący

Postautor: Devil93 » 24 maja 2018, 15:23

Na pewno Wasi mężowie się golą i czasem narzekają na nieostrą maszynkę, czy ładnie mówiąc, niespisujące się kosmetyki wspomagające tę czynność. Dlaczego wiec nie kupicie czegoś z tego zakresu? Na przykład w sklepie Beardman , dla tak zwanych prawdziwych mężczyzn znajdziecie takie https://beardman.pl/proraso-mydlo-do-golenia-linia-biala-tygiel-150ml specjalistyczne mydełka do golenia, czy pędzle z włosiem borsuka czy dzika. Udany prezent gwarantowany.
Devil93
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 26 maja 2018, 09:38

Chyba mam coś fajnego, tylko zerknij sobie an stronę gdzie możesz zamówić personalizowany prezent https://www.prezencior.pl/87-prezenty-dla-meza . Jest tam wiele ciekawych propozycji, więc nie powinnaś mieć problemu z wyborem, tylko wybierz jakieś fajne zdjęcie jego. Sama też tutaj planuję zrobić plakat ze zdjęciem męża. Tylko zastanawiam się który by wybrać. Myślę że taki upominek to fajna pamiątka.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: kasiap » 05 lip 2018, 09:47

A co powiecie na przykład na takie 4f torby? Wydaje mi się, że są one całkiem praktyczne. Taka torba może służyć zarówno na siłownię, jak i na co dzień - na przykład do pracy. Do wyboru macie różne wzory i kolory - na pewno coś wybierzecie.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: dorotar » 18 lip 2018, 11:48

Myślę, że mąż doceni stylową koszulę z długim rękawem. W końcu zawsze się ona przyda. Tutaj https://www.markoweubrania.com/kategoria/koszule-dlugi-rekaw znajdziecie sporo ciekawych propozycji :>
dorotar
Początkujący
Początkujący

Postautor: Markiza » 19 lip 2018, 12:34

Ja ostatnio kupiłam mężowi zegarek firmy Citizen. Uniwersalny, a zarazem użytkowy prezent na lata. ;)
Markiza
Początkujący
Początkujący

Postautor: cumek » 31 lip 2018, 23:06

Jakies narzedzia moze?
cumek
Początkujący
Początkujący