Dobre gry dla dziewczyn

My i nasze zakupy :)

Re: Dobre gry dla dziewczyn

Postautor: Datura » 13 sie 2017, 16:20

Polecam sprawdzić takie tytuły jak Wiedźmin, Gothic, Risen. Te gry spodobają się każdej osobie. Zabawa na długie godziny :) .
Datura
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: motorówka » 18 lis 2017, 20:56

Co to za dziwny podział na gry dla dziewczyn i nie :D ja gram we wszystko, teraz nawet namówiłam chłopaka i będziemy kupować zestaw rozszerzonej rzeczywistości Jedi Challenges Ja jestem mega fanką gwiezdnych wojen, on zresztą też, ale gra wydaje się niesamowita, serio, coś czuje że będzie o nią kłótnia
motorówka
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kicia105 » 12 sty 2018, 08:40

Też grałam kiedyś w Need for Speeda, ale zaczęłam przy tym kląć jak szewc i musiałam przestać :D Ale sama gra bardzo fajna :D
Kicia105
Początkujący
Początkujący

Postautor: Memfis » 24 lut 2018, 20:36

Dziewczyny, ja ostatnio oszalałam z wrażenia. Byliśmy z rodzinką u znajomych na kolacji i nagle do salonu wjeżdża takie cudo https://ithings.pl/pl/p/Star-Wars-BB-8- ... ndroid/510 Przebudzenie mocy z gwiezdnych wojen Moje dzieciaki oczywiście oszalały - pierwsze info od syna - chcę takiego na komunię ;D Można nim sterować za pomocą własnego iphone'a. Od tygodnia nie słysze o niczym innym tylko o tej "zabawce" ;D
Memfis
Początkujący
Początkujący

Postautor: kawiarenka » 27 lip 2018, 14:37

Ja to za grami specjalnie nie jestem, ale za to moja młodsza siostra to potrafi siedzieć i po kilka godzin przeistaczać się w jakieś postaci i tak spędzać czas, ale to jej hobby także najważniejsze że jest szczęśliwa. A ostatnio jak mama zmieniła operatora internetu na https://www.upc.pl/internet/kup-internet/ to już w ogóle radość w domu. W końcu skończyły się te problemy przerwami dostępu, czy pracami moderacyjnymi itp
kawiarenka
Początkujący
Początkujący

Postautor: tankusia » 25 sie 2018, 17:18

Mam fajną propozycję. To gry zespołowe https://www.mojebambino.pl/767-gry-sportowe Nie tylko dla dziewczyn. Mogą być dla rodzeństwa czy dla całej rodziny. Fajnie jest razem w ten sposób spędzać czas wolny. Taka zdrowa rywalizacja. A więzi też się między członkami rodziny pogłębiają. Lepsze to niż siedzenie przed telewizorem. Są do wyboru różne - dla mnie chyba najlepsze są standardowe piłkarzyki.
tankusia
Początkujący
Początkujący

Postautor: sulup » 09 wrz 2018, 08:01

Ja lubię gry, którew zbudzają wiele emocji :) Dlatego zastanawiam się nad obstawineiem meczy, znalazłam nawet informacje o ciekawych kodach raatowych - https://betonline.net.pl/newsy/fortuna-kod-promocyjny. Zastanawiam się co o nich sądzicie :)
sulup
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 10 wrz 2018, 10:18

A co powiecie na takie hobby jak dart wyniki? Interesują Was w ogóle takie kwestie czy raczej nie interesujecie się sportami? Od jakiegoś czasu szukam sobie interesującego hobby i nie mogę się na nic zdecydować.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Kinia89 » 28 wrz 2018, 16:45

Pracuję w świetlicy i chciałabym kupić ciekawe gry planszowe, w które będą mogły grać wszystkie dzieci. Pomyślałam o shogun gra planszowa. Co o niej myślicie? Bo mi się wydaje, że jest interesująca... Jest to gra planszowa strategiczna, więc zachęci dzieci do przemyślanych rozgrywek.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Poprzednia

Wróć do Shopping