Gdzie najczęściej robicie zakupy?

My i nasze zakupy :)

Re: Gdzie najczęściej robicie zakupy?

Postautor: wasia3 » 21 lis 2017, 20:26

A często wysyłacie coś kurierem? Schenkerem można wysyłać nawet większe paczki i jest to bardzo tanie. Czytałam o tym tutaj https://www.ebox24.pl/ile-kosztuje-wysy ... m-schenker Firma zajmie się wszystkim i dostarczy duży przedmiot pod wskazany adres. Super, że można wysyłać np. palety kurierem.
wasia3
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: wasia3 » 16 gru 2017, 16:58

Bardzo ładną i wygodną bieliznę można kupić w sklepie Gaia. Tutaj macie źródło To świetny sklep z bielizną. Znajdziecie tam wszystkie rozmiary i wiele wzorów takiej bielizny. Warto ją kupić, bo jest dostępna w dobrych cenach.
wasia3
Początkujący
Początkujący

Postautor: BetBet » 18 gru 2017, 10:08

Najczęśćiej zakupy robi się co zrozumiałe przez internet. Obecnie znalezienie sklepu z odpowiednim asortymentem nie stanowi żadnego większego problemu. Oczywiście większość kobiet ceni także tradycyjny i bezpośredni shoping. Nie zmienia to jednak ogólnego faktu, iż coraz częściej to właśnie internec jest miejscem, gdzie poszukujemy danych towarów, produktów a nawet usług.
A skoro kochamy wszystkich, nas nie kocha nikt. Ludzie pragną mieć czyjąś miłość na wyłączność, dopiero wtedy ją odwzajemniają.
Awatar użytkownika
BetBet
Początkujący
Początkujący

Postautor: ovlina » 14 lut 2018, 13:25

ja bardzo często przez internet, bo nie mam czasu, by chodzić po sklepach
ovlina
Początkujący
Początkujący

Postautor: Rysia85 » 14 mar 2018, 16:04

ovlina pisze:ja bardzo często przez internet, bo nie mam czasu, by chodzić po sklepach

Ja też najczęściej kupuję w sieci. Nie tylko przez to, że nie mam czasu ale dlatego, że wybór jest większy i mozna też dużo taniej kupić różne rzeczy. Ostatnio własnie trafiłam na świetny sklep odzieżowy Lemoniade https://sklep.lemoniade.pl/swetry . Mają dużo nowości, które będą modne w nadchodzącym wiosennym sezonie ale też sporo ciuchów jest na wyprzedaży. Kupiłam kilka sukienek (juz za 19,90!) i dwa modne swetry. Jakość super, cena też. Chyba jeszcze coś u nich zamówię :)
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Postautor: ela325 » 25 mar 2018, 12:38

A gdy robicie zakupy, to zwracacie uwagę na całą stronę i na system płatności? Jak działają, czy fajnie się z nim korzysta czy są wygodne? Czy raczej nie zwracacie na to większej uwagi i po prostu robicie zakupy? Zbieram informacje, ponieważ otwieram swój biznes i stoję przed wyborem odpowiedniej platformy. Mnie osobiście spodobała się integracja tej platformy cashbill.pl/integracja/integracja-platnosci-online-redcart z systemem. Jeśli jesteście zainteresowani to wszystkie informacje macie dostępne na stronie.
ela325
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 26 mar 2018, 15:49

Ja przeważnie kupuję w sklepach internetowych, tu jest bynajmniej duży wybór. Teraz planuję kupić mężowi na urodziny urządzenie dla wędkarzy echosonda https://anmur.eu/Echosondy-Lowrance-c573 bo od dawna już o takiej mówił. Ja nie znam się na tych urządzeniach ale mam nadzieje że spodoba mu się taki jaki wybiorę.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Kinia89 » 12 kwie 2018, 18:00

No jak przykładowo szukacie karmy dla kotów to decydowanie warto zajrzeć tutaj https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot-175.html . Znajdziecie tutaj naprawdę najwyższej jakości produkty dla kociaków i nie tylko. Co fajne znajdziecie tam specjalne karmy, które są przeznaczone dla zwierząt które mają różne zaburzenia. Produkty te są lekkostrawne dla zwierząt i smakowite. Także każdy pupil będzie z nich zadowolony.
Kinia89
Początkujący
Początkujący

Postautor: Margret » 18 kwie 2018, 13:13

Odzież i torebki dla siebie, kupuję najczęściej w sklepach online, które posiadają produkty konkretnych marek. W mojej okolicy ciężko jest np. znaleźć eleganckie torebki Patrizia Pepe, czy też odzież marek skandynawskich. W sieci natomiast jest inaczej, sklepów internetowych z markową odzieżą jest na prawdę wiele i zawsze dzięki temu, szybko znajduje coś odpowiedniego dla siebie.
Margret
Początkujący
Początkujący

Postautor: plask » 02 maja 2018, 13:43

Nie jest to raczej dziedzina, w której czuję się mocno. Dlatego nie będę w stanie rzetelnie pomóc.
Szczerość jest przereklamowana.
Awatar użytkownika
plask
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Shopping