Naturalne produkty

My i nasze zakupy :)

Naturalne produkty

Postautor: Deneris » 24 paź 2017, 17:23

no powiem, Wam że coraz bardziej świadomie podchodzę do jedzenia. Bo coraz gorzej się czuję i winą obarczam właśnie żywność no i jakość powietrza. Obecnie studiuję to http://zdrowedodatki.pl/dodatki-do-zywnosci , żeby mieć świadomość co jest dodawane do żywności i jak to na nas wpływa. Jak to mówią jesteśmy tym co jemy, więc po tym jak się czuję od jakiegoś czasu to aż strach myśleć co jadam.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Naturalne produkty

Postautor: Kicia105 » 12 sty 2018, 08:41

Problem jest taki, że teraz nawet w pozornie zdrowych produktach jestmnóstwo chemii. Trzeba naprawdę uważać i uważnie wszystko czytać :)
Kicia105
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kamix89 » 11 maja 2018, 08:42

Od kiedy pamiętam posiadałam frasunek z własną skórą. Jak testowałam rozliczne kosmetyki zawsze sprawiały uczulenie na twarzy i reszcie ciała. Całkiem niedawno natknęłam się w internecie na nieszkodliwe artykuły. Z dociekliwości zdobyłam kilka kosmetyków. Okazały się zadziwiające. Zero alergii i skóra promieniująca i jędrna. Zdecydowanie promuję.
Kamix89
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 23 cze 2018, 15:51

Ja już dawno odrzuciłam kosmetyki z drogerii. Od jakiegoś czasu używam tylko produktów naturalnych i widzę, że kondycja mojej skóry znacznie się poprawiła. Interesują mnie też kosmetyki organiczne, o których ostatnio opowiadała mi koleżanka i czytałam o nich też trochę na stronie https://www.warsztatpiekna.pl/pl. U nich można zakupić tego typu produkty, które są produkowane w bardzo nowoczesny sposób. Wiecie, czym się charakteryzują takie kosmetyki?
martakk
Początkujący
Początkujący

Postautor: Alexa555 » 24 cze 2018, 18:46

Jeśli szukasz doskonałego etui do reklamy Twojego towaru to świetnym rozwiązaniem będzie postawienie na firmy art-box.com.pl. Ja osobiście skorzystałam z ich pomocy i jestem bardzo usatysfakcjonowana z stworzenia puzderek wyjątkowo dla mnie. Polecam każdemu kto zamierzają okryć swoje artykuły w niepowtarzalne opakowania.
Alexa555
Początkujący
Początkujący

Postautor: Runa » 27 cze 2018, 09:23

Pielęgnacja skóry jest łatwa i przyjemna, gdy używa się naturalnych kosmetyków z aktywnymi ekstraktami. Należą do nich ekskluzywne produkty Calluna Medica. Nie tylko przywracają piękno i zdrowie skórze. Mnie poprawiają także samopoczucie, gdy widzę w lustrze, jak moja cera promienieje. Uwielbiam szczególnie dwie maseczki z ich oferty. Głęboko nawilżającą NORWEGIA oraz odżywczo-nawilżającą POLSKA. A może też już znacie ich skuteczność?
Runa
Początkujący
Początkujący

Wróć do Shopping