Strona 1 z 1

Depresja

Post: 12 sie 2018, 18:03
autor: Deneris
Można też wypróbować suplementy diety na poprawę nastroju. Poczytajcie sobie koniecznie Depresin jak stosować. Jest to naturalny produkt, poddany wielu różnym testom, dzięki czemu jet całkowicie bezpieczny. Myślę, że warto wypróbować - na pewno nie zaszkodzi.

Re: Depresja

Post: 21 sie 2018, 08:33
autor: dobrakobieta
Ja raczej jestem przeciwna stosowaniu jakiś środków na depresję, i to na dodatek na własna rękę. Lepiej zdecydowanie udać się do jakiegoś dobrego gabinetu psychologicznego i zapisać się na odpowiednią terapię. Na stronie https://terapiacentrum.pl/depresja możecie sobie przeczytać, jakie są najczęstsze przyczyny i objawy depresji, a także jakie są metody jej leczenia, polecam lekturę :)

Re: Depresja

Post: 12 wrz 2018, 15:39
autor: Magda4
Depresja to powazna sprawa. Czasem po prostu boimy sie kolejnego dnia i kolejnych leków i negatywnych emocji od ktorych nie potrafimy uciec. Jednak mozna temu zaradzic udajac sie do odpowiedniej kliniki takiej jak Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ - oni maja profesjonalnych psychologow ktorzy rozwiazuja takie problemy. Maja swietne podejscie do pacjentow

Re: Depresja

Post: 07 paź 2018, 09:54
autor: werka
Dokładnie, może warto zgłosić się do psychola który oceni czyjś stan psychiczny i udzieli odpowiedniej pomocy.