Depresja

Moda (ciuszki, style... )
Uroda (kosmetyki, trendy, pielęgnacja ciała... )
Zdrowie (lekarze, z domowej apteczki, choroby... )
Dieta (odchudzanie, przepisy... )

Depresja

Postautor: Deneris » 12 sie 2018, 18:03

Można też wypróbować suplementy diety na poprawę nastroju. Poczytajcie sobie koniecznie Depresin jak stosować. Jest to naturalny produkt, poddany wielu różnym testom, dzięki czemu jet całkowicie bezpieczny. Myślę, że warto wypróbować - na pewno nie zaszkodzi.
Deneris
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Depresja

Postautor: dobrakobieta » 21 sie 2018, 08:33

Ja raczej jestem przeciwna stosowaniu jakiś środków na depresję, i to na dodatek na własna rękę. Lepiej zdecydowanie udać się do jakiegoś dobrego gabinetu psychologicznego i zapisać się na odpowiednią terapię. Na stronie https://terapiacentrum.pl/depresja możecie sobie przeczytać, jakie są najczęstsze przyczyny i objawy depresji, a także jakie są metody jej leczenia, polecam lekturę :)
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Postautor: Magda4 » 12 wrz 2018, 15:39

Depresja to powazna sprawa. Czasem po prostu boimy sie kolejnego dnia i kolejnych leków i negatywnych emocji od ktorych nie potrafimy uciec. Jednak mozna temu zaradzic udajac sie do odpowiedniej kliniki takiej jak Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ - oni maja profesjonalnych psychologow ktorzy rozwiazuja takie problemy. Maja swietne podejscie do pacjentow
Magda4
Początkujący
Początkujący

Postautor: werka » 07 paź 2018, 09:54

Dokładnie, może warto zgłosić się do psychola który oceni czyjś stan psychiczny i udzieli odpowiedniej pomocy.
werka
Początkujący
Początkujący

Wróć do Nasze ciało