Piękne włosy

W tym miejscu znajdziesz porady naszych użytkowników związane z naprawą auta, doborem części oraz 'mykami' jak obejść pewne rzeczy.

Piękne włosy

Postautor: ivanex22 » 20 cze 2018, 10:08

Kiedy poszukujesz właściwych preparatów do głowy to sugerujemy portal IvaSklep.pl. Ten sklep on-line sprawi, że odszukasz najdoskonalsze produkty do naprawy włosów, jakich szukasz. Marka produktów to najwyższa grupa. Od paru tygodni korzystam jedynie z ich usług. Nie znasz IVY to zobacz na ich stronie ivasklep.pl.
ivanex22
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Piękne włosy

Postautor: Runa » 25 cze 2018, 14:42

Razem mamą od pewnego czasu prowadzimy sklep z różnymi artykułami do włosów. To taka rodzinna spółka. Niedawno wpadłyśmy na pomysł, żeby realizować zamówienia również za granicę. Znalazłam w internecie idealną ofertę kuriera do niemiec https://www.flypak.pl/ . Widzę, że można u nich nawet ubezpieczać paczki. Ceny też są bardzo niskie. Proszę o poradę, bo nie jestem pewna czy skorzystać z ich oferty.
Runa
Początkujący
Początkujący

Postautor: mczay » 27 cze 2018, 19:35

Runa pisze:Razem mamą od pewnego czasu prowadzimy sklep z różnymi artykułami do włosów. To taka rodzinna spółka. Niedawno wpadłyśmy na pomysł, żeby realizować zamówienia również za granicę.

To podstawą jest w tym przypadku znalezienie dobrej firmy kurierskiej. Ja proponuję żebyś zaczęła korzystać z Sendit. Nadasz przesyłkę za kilkadziesiąt złotych, ale będziesz pewna, że dotrze na czas i to w stanie nienaruszonym.
mczay
Początkujący
Początkujący

Postautor: Kinia89 » 07 lip 2018, 15:02

Właśnie wybieram się na wesele i postanowiłam, że chce mieć prostą fryzurę czyli zwyczajny kucyk. Jest teraz tak gorąco, że chyba nie wytrzymałabym w rozpuszczonych włosach. Jednak jak zrobię taki kucyk, będzie on mało efektywny ponieważ mam rzadkie włosy. Na stronie http://remy-hair.pl/treski-i-doczepiane-grzywki/ znalazłam treski i doczepiane grzywki. Zastanawiam się czy nie kupić sobie czegoś właśnie takiego... Czy ktoś z was stosował wcześnie tego typu produkty?
Kinia89
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: motoewka » 16 lip 2018, 11:03

Nie, ja nie stosowałam tego typu rzeczy. Natomiast sama zastanawiam się nad zakupem peruki. Też mam rzadkie włosy, a taka peruka mogłaby je ukryć. Przeglądałam wstępnie ofertę na stronie https://www.swiatperuk.pl/ , ale mają też swój sklep stacjonarny, do którego chcialabym się wybrać. Przed zakupem peruki, chciałabym ją najpierw przymierzyć.
motoewka
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 25 lip 2018, 09:57

A czy zastanawiałyście się kiedykolwiek nad przedłużeniem włosów? Nie musi to być przedłużenie permanentne - bardzo fajną opcją jest metoda clip in, o której więcej poczytacie tutaj: https://besthair.pl/Wlosy-na-tasmie-blog-pol-1527670041.html. Jest to super opcja między innymi dla kobiet, które często lubią zmieniać fryzury.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: kabix179 » 24 sie 2018, 07:46

Jeśli szukasz idealnego opakowania do reklamy Twojego produktu to doskonałym pomysłem będzie postawienie na sklepu art-box.com.pl. Ja indywidualnie skorzystałam z ich pomocy i jestem niezwykle uszczęśliwiona z wytworzenia opakowań specjalnie dla mnie. Rekomenduję każdemu kto pragną okryć swoje artykuły w oryginalne pudełka.
kabix179
Początkujący
Początkujący

Postautor: tankusia » 29 sie 2018, 08:17

Myślałam ze tylko ja to taka włosomaniaczka. Uwielbiam wszystko co z nimi związane i marzy mi się własny salon. Przeglądam oferty tu https://mimari.com.pl/pl/c/Urzadzenia-Fryzjerskie/45 i sprawdzam co by było niezbędne i tworzę budżet plan. Może uda się dostać jakieś dofinansowanie. A jak nie to będę dalej sobie działać w zaciszu domowym. Z tego co widzę na stroie to dużo nowości weszło na rynek i wszystko by się chciało mieć.
tankusia
Początkujący
Początkujący

Postautor: mczay » 01 wrz 2018, 23:13

Stosowanie odpowiednich kosmetyków do włosów i zażywanie suplementów diety powinno wzmocnić Twoje włosy.
mczay
Początkujący
Początkujący

Postautor: Rysia85 » 21 wrz 2018, 20:28

żeby mieć piekne włosy to trzeba o nie oddpowiedni zadbac a zeby to zrobić trzeba mieć odpowieni sprzęy :) ja ostatnio kupiłam swietną prostownice babyliss i do tego jeszcze suszarke. Teraz juz bez problemu moge wymodelować włosy. Musze wybrać jeszcze jakies fajne kosmetyki do pielęgnacji włosow przetluszczajacych sie. Mozecie cos poleci?
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Porady