Strona 1 z 1

Konkurs: Kobieta i motoryzacja :)

Post: 26 maja 2013, 23:58
autor: Mariola_S
Zapraszam wszystkich do konkursu organizowanego przez MotoKobieta oraz Kobieco-Samochodowa Strefa.

Zasady konkursu:
1). Polub nasz fun page: Kobieco-Samochodowa Strefa
2). Udostępnij facebook'ową informację o konkursie: wpis konkursowy
3). Bądź zarejestrowanym lub zarejestruj się na forum: MotoKobieta

A dalej to zależnie od płci :)

Panie:
Napiszcie o swojej sobie i motoryzacji (jako Waszej pasji).

Panowi:
Napiszcie co sądzicie o kobietach pasjonujących się motoryzacją.

Piszcie na adres: mariola@motokobieta.pl
W tytule wpisujcie: "Konkurs: Kobieta i motoryzacja"
W treści Wasze imię i nazwisko, bądź nazwę (zgodne z tymi z facebook'a oraz nick z naszego forum. Tak, aby mogła zweryfikować czy spełniacie punkty od 1). do 3).

Ogólnie:
Opisy nie muszą być długi, nie chodzi o to, żebyście pisali mi referaty, po prostu chcę poznać Wasze podejście do tematu :) Najciekawsze odpowiedzi/opisy zostaną nagrodzone zestawami bransoletka plus kolczyki:

Zestaw 1:
Czerwono-brązowa makrama z beżowymi (nie tak żółtymi jak na zdjęciu) i pomarańczowymi drewnianymi koralikami. Kolczyki na "wkręcie" z koralikami takimi jak w bransoletce. Sztyft w kolczykach posrebrzany. Zarówno kolczyki, jak i bransoletka wykonane w całości przeze mnie. Bransoletka regulowana (najmniejsza z trzech).

Obrazek

Zestaw 2:
Niebiesko-czarna makrama z fioletowymi i niebieskimi drewnianymi koralikami. Kolczyki z tymi samymi koralikami, bigle posrebrzane. Bransoletka i kolczyki wykonane przeze mnie. Bransoletka regulowana.

Obrazek

Zestaw 3:
Czerwono zielona makrama z drewnianymi koralikami w kolorach: różowym, beżowym, fioletowym i zielonym. Kolczyki z takimi samymi koralikami. Bigle posrebrzane. Bransoletka posiada regulację. Pomysł i wykonanie moje.

Obrazek

A tak prezentują się w komplecie:

Obrazek

W wiadomości proszę podać, która bransoletka Wam się podoba, ewentualnie utworzyć listę i wymienić w kolejności od tej, która jest najbardziej w Waszym guście. Kolejność zgodnie z wpłynięciem wygrywających e-mail'i, jeśli będzie możliwość to dorobię bransoletki i kolczyki, żeby nie było problemu gdy dwóm osobom spodoba się ten sam komplet. W razie problemów, bądź pytań proszę śmiało pisać na adres: mariola@motokobieta.pl, bądź tu w komentarzach.

Przykład:
Anna Kowalska (facebook) na forum: ana.k.
Od dziecka dłubałam w samochodzie razem z wujkiem, który był mechanikiem. Teraz mam swój mały samochodzik, którym jest Ford Ka, ale nasza historia nie zawsze była różowa itp itd
Chciałąbym wygrać zestaw 2, ewentualnie 1.


Pamiętajcie o spełnieniu wszystkich punktów, będzie to weryfikowane.

Konkurs trwa do soboty (1 czerwiec 2013r.) do godziny 21. Wyniki będę podane najprawdopodobniej tego samego dnia, maksymalnie dobę po zakończeniu. Dane zwycięzców pojawią się zarówno tutaj, jak i na facebook'u i wtedy będziemy prosić o kontakt z nami w celu podania adresu do wysyłki.

Pozdrawiam serdecznie.

Re: Konkurs: Kobieta i motoryzacja :)

Post: 07 cze 2013, 11:40
autor: Enid
Przesyłka dotarła :)
Dziękuję bardzo!!

Re: Konkurs: Kobieta i motoryzacja :)

Post: 07 cze 2013, 12:09
autor: Mariola_S
Bardzo proszę :)
Niech się dobrze nosi :)

Re: Konkurs: Kobieta i motoryzacja :)

Post: 08 cze 2013, 19:48
autor: rudziaS7
Dziękuje również, też już przyszło :)