Jakie rolety do domu?

Wszystko co z wystrojem wnętrz związane. To co mamy, bądź podoba nam się i chcielibyśmy pokazać. Tutaj także znajdziemy porady.

Jakie rolety do domu?

Postautor: Rysia85 » 20 mar 2018, 09:42

Hej! Szukam rolet wewnętrznych do domu. Jakie polecacie? Co teraz jest na topie?
Rysia85
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Jakie rolety do domu?

Postautor: Brrrum » 20 mar 2018, 22:14

Wybór dobrych rolet to ciężki temat. Ja długo szukałam rolet do mieszkania. Ostatecznie wybrałam rolety dzień i noc. Sa niezwykle eleganckie i bardzo dobrze chronią przed słońcem. Takie rolety oferuje sklep Deco Design. Na ich stronie możesz zobaczyć dostępne wzory i kolory materiałów. Jeśli chcesz zamówić na wymiar to maja tez poradnik jak prawidłowo zmierzyć okno, aby rolety idealnie pasowały. Zanim kupiłam te roletki to przejrzałam różne oferty i w Deco Design maja najtaniej. Ponadto wykonują rolsty szybko i równie szybko wysyłają gotowe zamówienie.
Brrrum
Początkujący
Początkujący

Postautor: domi78 » 08 maja 2018, 15:39

Też chcę rolety u siebie w domu, widziałam takie u moich znajomych i moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie, bo do pomieszczenia wpuszcza się tyle światła dziennego ile w danym momencie jest potrzebne. Na stronie https://sunplis.pl/pl/content/52-rolety ... y-przemysl oglądałam takie rolety i nawet plisy i mam zamiar zamówić je do domu. Tylko jeszcze zastanawiam się nad kolorem.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: storczyk » 17 wrz 2018, 09:28

Uważam, że jest to decyzja indywidualna. Każdemu mogą przecież podobać się inne rolety. Duży wybór różnych rolet i żaluzji znajdziecie w ofercie firmy Roletos: http://roletos.pl/. Warto zapoznać się bliżej z tym, co mają do zaoferowania i porównać różne propozycje.
storczyk
Początkujący
Początkujący

Postautor: martakk » 12 paź 2018, 12:40

Uważam, że klasyczne rolety wewnętrzne też są bardzo dobrym pomysłem. Jest to rozwiązanie, które będzie pasowało do różnych stylizacji wnętrz. O tego typu roletach więcej poczytacie tutaj. Warto się nad tym zastanowić.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: kasiap » 22 lis 2018, 15:05

Idealnym pomysłem jest zakup rolet rzymskich. Są one niezwykle estetyczne oraz funkcjonalne. Czytałam tutaj na blogu wiele informacji o nich. Możecie zobaczyć jak można z prostego czystego wnętrza sprawić, że będzie bardzo przytulnie i miło. Ja jestem bardzo dużą fanką rolet rzymskich więc polecam.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Wróć do Wystrój wnętrz