Czyszczenie wykładziny.

Czyli jak dbać o welur czy skórę. Co najlepsze dla naszych foteli, wykładzin, dywaników, bagażnika i podsufitki.

Czyszczenie wykładziny.

Postautor: momo » 02 lip 2013, 00:16

Vanish proszek do dywanów!! Już dawno miałem pochwalić ten środek, czyściłem nim wykładzinę w Audi, dzisiaj poleciałem wykładzinę w Clio, dywaniki w Clio i tylną półkę w Audi i Clio. Najlepszy efekt na wykładzinie w Audi, bo była wyjęta i dobrze ją przeczyściliśmy, wyszła jak nowa, podobnie dzisiaj tylna pólka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
momo
Wczytuje się
Wczytuje się

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Re: Czyszczenie wykładziny.

Postautor: Mariola_S » 02 lip 2013, 11:37

Nooo jest moc królu złoty :)
Zapraszamy do działu Przedstaw się Napisz coś o sobie, pokaż się i poczytaj o reszcie EKIPY
Amicum proba, probatum ama
Nie jestem specjalistką... Czytam, słucham, oglądam...
Awatar użytkownika
Mariola_S
Administrator
Administrator

Otrzymał podziękowań: 29 razy
Auto: Audi A3 8l AGN

Postautor: momo » 02 lip 2013, 19:23

Tylko na odkurzacz trzeba uważać bo ten Vanish po wtarciu robi się wilgotny i taka papka ma straszną tendencję do zapychania wszystkiego w odkurzaczu.
Obrazek
momo
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: Borysdf754 » 08 mar 2018, 10:45

Agencja http://www.accentonline.co.uk/ to miejsce stworzone dla panów, którzy czują się samotni i potrzebują kobiecego towarzystwa. Agencja działa na terenie Londynu, oferując towarzystwo bardzo atrakcyjnych, zmysłowych i gorących pań, spełniających wszystkie życzenia.
Borysdf754
Początkujący
Początkujący

Postautor: Jago999 » 24 maja 2018, 14:54

Nienawidzę spoglądać na robaki. A miałam ich znacznie sporo w ostatnim czasie w w przedsiębiorstwie. Długo myślałam jaki był powód. Z odsieczą przyszła korporacja, którą zleciła mi moja znajoma. Jednostka inso-tech.com.pl ocaliła mi byt. Teraz weselę się schludną oraz pachnącą firmą. Promuję komukolwiek - dezynsekcja.
Jago999
Początkujący
Początkujący

Postautor: aleks454 » 09 lip 2018, 19:43

Czystosc w domu jest bardzo wazna sprawa i trzeba o nia dbac. Ze swojej strony chciałbym Wam polecic pewna strone, https://przemianydomowe.pl/jaki-odkurza ... e-ranking/ . Jest to ranking odkurzaczy pionowych , które sa mało popularne w Europie. Wszystkie wady oraz zalety znajdziecie na tej stronie, w postaci rzetelnego rankingu.
aleks454
Początkujący
Początkujący

Postautor: czaroo21 » 16 lip 2018, 08:40

Najlepiej oddać takie wykładziny do jakiejś firmy. Samemu nie ma co się bawić w to.
____
Szybka i bezpieczna wymiana walut online.
czaroo21
Początkujący
Początkujący

Postautor: Wito00 » 24 lip 2018, 13:02

Nienawidzę spoglądać na robaki. A miałam ich znacznie dużo jakiś czas temu w firmie. Długo dochodziłam jaki był powód. Z pomocą nadeszła firma, którą zarekomendowała mi moja przyjaciółka. Spółka inso-tech.com.pl ocaliła mi istnienie. Teraz cieszę się nieskalaną oraz świeżą spółką. Polecam wszystkim inso-tech.com.pl.
Wito00
Początkujący
Początkujący

Postautor: aleks454 » 25 lip 2018, 17:37

Uwazam, ze o samochód trzeba dbac, jednak aby to robic, nalezy miec odpowiednio sprzęt i kosmetyki. Ostatnio znalazlem bardzo dobra stronę, https://sklep.motogo.pl/espuma-m36 , gdzie znajdziecie wszystko potrzebne do sprzatania samochodu i nie tylko.
aleks454
Początkujący
Początkujący

Postautor: Magda4 » 02 sie 2018, 18:21

Niedawno uzbierałam trochę pieniędzy i zakupiłam odkurzacz centralny dla mojego nowego mieszkania. Mam kilkupiętrowy dom więc to było dobre rozwiązanie bo oszczędzam czas i zdrowie. Nie muszę dźwigać odkurzacza dzięki zrobionej instalacji na piętrach. Kupiłam ten http://centralne-odkurzacze.net/zestawy ... mfort.html który służy mi już jakiś czas i mogę go polecić.
Magda4
Początkujący
Początkujący

Następna

Wróć do Materiały