ślub i wesele

Wszystko co na zewnątrz auta czyli regeneracja, czyszczenie, nabłyszczanie lakieru, polerowanie aluminium i chromu, czyszczenie felg, nabłyszczanie opon, konserwacja materiałowych dachów i dużo więcej.

Re: ślub i wesele

Postautor: kasiap » 16 maja 2018, 11:20

Jest wiele bardzo istotnych kwestii związanych z organizacją ślubu i wesela. Bardzo istotnym elementem każdego ślubu jest błogosławieństwo. Jestem ciekawa, co wiecie na ten temat? Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem na ten temat - znajdziecie go tutaj. Dzięki temu bez problemu odnajdziecie się w tej trochę niezręcznej sytuacji.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Podziękował : 0 raz
Otrzymał podziękowań: 0 raz

Postautor: martakk » 05 cze 2018, 14:29

W wielu kwestiach związanych z weselem warto skorzystać z różnych poradników ślubnych dostępnych w internecie. Jednym z nich jest na przykład https://www.wesele-slub.com/poradnik/. Koniecznie poczytajcie porady osób bardziej doświadczonych w kwestiach organizacyjnych. Na pewno okażą się przydatne.
martakk
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: domi78 » 23 cze 2018, 09:27

Przygotowania do ślubu i wesela nie należą do najłatwiejszych zadań. Ja mam taką długa listę i wykreślam już to co załatwiła, kupiła. Ale jeszcze daleka droga do końca heheh. W najbliższych dniach jeszcze muszę kupić szampany w sklepie Dom Szampana bo już wcześniej tam przeglądałam i mają egzemplarze jakich nie ma w sklepach. Ja na swoje wesele chcę oryginalny, dobry szampan. To szczególny dzień w moim życiu i chce żeby wszystko było idealne.
domi78
Wczytuje się
Wczytuje się

Postautor: gorka89y » 24 cze 2018, 10:53

Rzetelny fotografik to podstawa. Gdy szukasz tego rodzaju specjalisty to promuję jednego takiego z Wielkopolski. Super Foto to gabinet, który jest doceniany przez kontrahentów. Pamiętaj, że zdjęcie to unikalna dar na całe życie. Najprzyzwoitszy w Poznaniu mistrz.
gorka89y
Początkujący
Początkujący

Postautor: gruchaac » 27 cze 2018, 16:21

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Według mnie to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
...ale to nieustannie trawiące mnie marzenie, by ujrzeć na własne oczy jak najwięcej lądów i mórz, zanim umrę.
gruchaac
Początkujący
Początkujący

Postautor: kasiap » 05 lip 2018, 09:24

Ja szukam obecnie zaproszeń, które przypadną mi do gustu najbardziej. W sumie podobają mi się tego typu zaproszenia kwiatowe: https://www.zapi.pl/23-kwiatowe-zaproszenia-slubne ale i tak nie mogę się zdecydować na konkretny wzór. A może Wy mi coś w tej kwestii będziecie w stanie doradzić? Chętnie posłucham osób bardziej doświadczonych w kwestiach organizacji wesela.
kasiap
Początkujący
Początkujący

Postautor: witekulka128 » 25 lip 2018, 13:51

Utalentowany fotografista to fundament. Jeśli szukasz tego rodzaju speca to rekomenduję pewnego fotografa z Jeżyc. Super Foto to salon, jaki jest podziwiany przez kontrahentów. Pamiętaj, że fotografia to unikalna pamiątka na pozostałe dni. Najsolidniejszy w Poznaniu mistrz.
witekulka128
Początkujący
Początkujący

Postautor: wasia3 » 26 lip 2018, 15:11

Wesele to bardzo wazna impreza w naszym zyciu, takze warto zadbac o jej dobra organizacje. Taki Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawa jest super miejscem. Mozna tutaj zorganizowac naprawde fajne wesele. Mysleliscie o takiej wiekszej sali?
wasia3
Początkujący
Początkujący

Postautor: dobrakobieta » 02 sie 2018, 08:55

Jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju dekoracje na ślub, to my zamawialiśmy je w sklepie internetowym Happenings.pl i byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Udało nam się tam kupić między innymi girlandy, balony, sztuczne kwiaty, wstążki, dekoracje na stół, do samochodu, bannery i wiele innych. Za wszystko wcale dużo nie zapłaciliśmy, ozdoby były dobrej jakości, więc polecamy :)
dobrakobieta
Początkujący
Początkujący

Postautor: kattaq12 » 08 sie 2018, 09:03

Dla panny młodej z pewnością najważniejsze są ozdoby, dokładność i co najważniejsze suknia ślubna. Do wesela miesiąc a ja nadal nie znalazłam suknii więc postanowiłam zlecić to krawcowej. Za kilka dni będzie gotowa i dopiero wtedy będę spokojna bo jakby nie patrzeć miesiąc zleci bardzo szybko :).
kattaq12
Początkujący
Początkujący

PoprzedniaNastępna

Wróć do Na zewnątrz